رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی؛ رویداد ملی اجلاس سراسری خانه‌های صمت کشور را به یک رویداد خاطره‌انگیز مبدل می‌کنیم.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی در نشست خبری برگزاری رویداد ملی اجلاس سراسری خانه‌های صمت کشور که از ۲۱ تا ۲۳ تیرماه و هم‌زمان با آیین ویژه گرامیداشت روز صنعت و معدن برگزار خواهد شد، گفت: برگزاری این مراسم در تبریز نیازمند صرف انرژی و تلاش زیادی بود که خوشبختانه با پشتکار زیاد هیئت‌مدیره خانه موفق شدیم موافقت‌ها برای برگزاری این رویداد ملی را در تبریز، شهر اولین بگیریم و به همین دلیل بر خود لازم می‌دانم از اعضای هیئت‌مدیره و دبیر کل خانه صمت استان، به‌صورت ویژه قدردانی کنم.
محمدحسین باقری با اشاره به اهمیت انعکاس خبری و اطلاع‌رسانی گسترده این مراسم در افزایش کیفیت و اثرگذاری آن، گفت: آیین ویژه گرامیداشت روز صنعت و معدن در تبریز هر سال بعد از تهران، باشکوه‌ترین مراسم روز صنعت و معدن در کشور است اما امسال تلاش می‌کنیم تا با برگزاری هم‌زمان آن با رویداد ملی اجلاس سراسری خانه‌های صمت کشور، این مراسم را به بهترین برنامه روز صنعت و معدن در کشور مبدل کنیم.
وی ادامه داد: امیدواریم با تلاش و همکاری همه ارگان‌ها و سازمان‌های استان و حضور مسئولین استانی و کشوری، سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و دیگر مقامات، این رویداد را به یک اتفاق خاطره‌انگیز در سطح کشور مبدل کنیم.
رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی در این نشست از اصحاب رسانه خواست با همکاری تنگاتنگ با خانه صمت استان زمینه برگزاری یک مراسم ویژه را که موجب سرافرازی استان شود، فراهم کنند.

درباره ی خانه صنعت و معدن

مطلب پیشنهادی

مراسم تودیع و معارفه مدیران کل صمت استان آذربایجان‌شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی، مراسم تکریم و …