قوه قضائیه با همه توان در خدمت تولید است

قوه قضائیه با همه توان در خدمت تولید است

دادستان کل کشور نوزدهمین جشنواره سراسری تولید ملی- افتخار ملی، تشکیل قرارگاه جنگ اقتصادی با فرمان مقام معظم.رهبری را نشان دهنده اهمیت تولید و صنعت دانسته و افزود: تحریم ها لزوم توجه به صنعت و تولید.در شرایط جنگ اقتصادی را دوچندان کرده است اما متاسفانه برخی از مسئولان مرد جنگ اقتصادی نبودند.
حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری با اشاره به اینکه دادستانی با همه توان در خدمت صنعت، فعالان اقتصادی و تولید است، اضافه کرد: باید بخش خصوصی.و دولتی در کنار هم باشند تا با برنامه ریزی و عزم راسخ دولت برای حل مشکلات اقتصادی و صنعت، پیشرفت نسل آینده.و پیروزی در جنگ اقتصادی رقم بخورد. دستگاه قضا آمادگی خود را برای حضور فعالانه در راستای کمک به اقتصاد.و حوزه تولید اعلام می کند.قوه قضائیه
وی با انتقاد از عملکرد بانک ها گفت: ما نباید بشنویم که فریاد رئیس خانه صنعت، معدن وتجارت ایران از عملکرد بانک ها بلند شود. از همه بخش ها می خواهیم مشکلات را به ما منتقل کنند تا به عنوان مدعی العموم آنها را پیگیری نماییم.قوه قضائیه
منتظری ضمن درخواست از وزیر صمت جهت پیگیری مشکلات تولیدکنندگان در شورای پول و.اعتبار، خاطر نشان کرد: بانک ها حق ندارند سود مرکب اخذ کنند، زیرا این سودها از نظر شرعی حرام و از نظر قانونی خلاف است.
وی با اشاره به گلایه جدی رهبر معظم انقلاب از صنعت خودرو، تصریح کرد: از وزیر محترم صمت میخواهیم هر چه سریعتر به صنعت خودرو رسیدگی کند و مافیایی که در این صنعت ریشه دوانده است را از بین ببرد. دستگاه قضایی حمایت همه جانبه خود را در این خصوص اعلام نموده و هر چه نیاز داشته باشید در این مسیر در اختیار شما قرار خواهد داد.

درباره ی خانه صنعت و معدن

مطلب پیشنهادی

پاویون جمهوری اسلامی ایران در کشور عراق

  دانلود فایل نامه