آذربایجان‌شرقی دارای شاخص‌ترین صنایع کشور

آذربایجان‌شرقی دارای شاخص‌ترین صنایع کشور

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: استان آذربایجان شرقی دارای شاخص ترین صنایع کشور است.

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی، “روح الله متفکر آزاد” عصر روز پنجشنبه در مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن، اظهار کرد: آذربایجان به ویژه تبریز سوای اینکه عنوان اولین‌ها را دارد، بزرگان صنعت و تجارتی‌اش هم کارنامه ای درخشان دارند.

وی با بیان اینکه آذربایجان می‌تواند در همه زنجیره‌های تولید فعال باشد، گفت: حوزه صنعت در خطه آذربایجان در سخت ترین شرایط تحریمی و اقتصادی سر پا بوده و آویزان اقتصاد کشور نشده است، علاوه بر این سعی کرده به این حوزه چیزی را هم اضافه کند.

متفکر آزاد با بیان اینکه ما الان دو سال است که در بحث بودجه تلاش داریم که هم پای سایر استان‌ها باشیم، افزود: بایستی هزینه‌های اقتصاد غیر مولد را بالا بریم تا برای سرمایه گذاری‌های دیگر مشوق داشته باشیم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی شهر تبریز تاکید کرد: لازم است ما یک هارمونی بین صنعت و اقتصاد باید داشته باشیم، امیدواریم در حوزه تسهیلات بانکی این حوزه نیز اقداماتی جدی اتخاذ شود تا صنعتگران همواره در راستای پیشرفت و توسعه گام‌های مثبتی را شاهد شوند.

درباره ی خانه صنعت و معدن

مطلب پیشنهادی

دبیر انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی مطرح کرد درخواست جلسه‌ فوری با وزیر صمت جهت حل چالش‌های قطعه‌سازی

دبیر انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان خودرو کشور، در نامه‌ای خطاب به وزیر …