۵ طرح صنعتی و زیربنایی با حضور استاندار آذربایجان شرقی مورد بهره برداری قرار گرفت

با حضور محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی فعالیت ۵ طرح صنعتی و زیربنایی با سرمایه گذاری بالغ بر ۴۷۷۰ میلیارد ریال آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان شرقی محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی صبح امروز همراه با مدیران استانی با سفر به شهرستان آذرشهر و حضور در شهرک صنعتی شهید سلیمی ضمن بازدید از چند واحد تولیدی در مراسم افتتاح و بهره‌برداری از ۵ طرح صنعتی و زیربنایی دیگر نیز حضور یافت .

بر این اساس پورمحمدی ابتدا واحد تولیدی مواد غذایی آیلین کام با ۷۰ نفر اشتغالزایی و سرمایه گذاری ۱۸۰ میلیارد ریال را افتتاح نمود .

وی سپس از شرکت دما گستر تولید کننده دیگ های بخار صنعتی بازدید کرد و در مراسم آغاز به کار واحد تصفیه خانه شهرک صنعتی شهید سلیمی با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال حضور یافت .

شرکت آرد سازی برکت گندم تولید کننده انواع آرد طباخی و نول مقصد بعدی استاندار آذربایجان شرقی بود که مورد بازدید قرار گرفت .

از دیگر واحدهای تولیدی صنایع غذایی که با حضور استاندار آذربایجان شرقی افتتاح شد ؛ شرکت شیرین شکر ایرانیان (دارلین) بود که با سرمایه‌گذاری ۸۰ میلیارد ریالی و اشتغالزایی ۴۰ نفر تولید کننده انواع تافی است .

پورمحمدی در ادامه سفر خود به شهرستان آذرشهر از شرکت ایستا الکتریک با ظرفیت تولید سالانه ۴۵۰ هزار عدد انواع باطری خودرو و اشتغال زایی ۷۰ نفر و سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی شهید سلیمی بهره برداری کرد .

آمفی تئاتر مرکز همایش شهرک صنعتی شهید سلیمی نیز با ظرفیت ۹۰ نفر و هزینه ای بالغ بر ۲٫۵ میلیارد ریال در حضور استاندار آذربایجان شرقی مورد بهره برداری قرار گرفت .

نهایتاً پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی در پایان سفر خود به شهرستان آذرشهر در نشست تخصصی با صاحبان صنایع تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شهید سلیمی حاضر شد

درباره ی خانه صنعت و معدن

مطلب پیشنهادی

ابلاغ الزام درج ثبت برنامه تولید ۱۴۰۳ امار و اطلاعات خرید مواد اولیه تولید و فروش در سامانه جامع تجارت

دانلود فایل