?دیدار هیئت رییسه و دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت استان با دکتر صفری مدیرکل صداوسیمای مرکز استان آذربایجان شرقی

▫️طی جلسه ای در روز سه شنبه بیست‌و‌دوم شهریور ماه ۱۴۰۱ در محل صداوسیما‌ی مرکز استان با حضور جناب آقای دکتر صفری، مدیرکل صداوسیما‌ی مرکز استان، جناب آقای مهندس باقری، رئیس خانه صمت استان، آقایان مهندس سلطانی، مهندس امینی و مهندس نراقی اعضای هیئت رییسه خانه صنعت، معدن و تجارت استان، سرکار خانم دکتر علیپور، دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت استان، جناب آقای مهندس اصغرپور معاون صنایع سازمان صمت استان و معاونین سیما، رادیو و خبر صداوسیما‌ی مرکز استان برگزار شد مهندس باقری با اشاره به برخی از مشکلات صنعت استان خاطر نشان کرد صداوسیما‌ی استان می‌تواند با ورود و پرداخت به مشکلات و موانع تولید راه گشا و تسهیل‌گر باشد.

جناب آقای مهندس سلطانی: خانه صنعت، معدن و تجارت متشکل از انجمن های صنعتی است و هر یک از اعضای هیئت مدیر، رییس انجمن تخصصی خویش است و این نشان دهنده ارتباط ویژه و متفاوت این نهاد با صنعت است به وسیله این ارتباط میتوان به صورت مستقیم و به روز مشکلات را در زمینه های تخصصی شناسایی کرد. صداوسیما با انتقاد اصولی از مدیران و نمایش مشکلات می تواند در بخش تسهیل رونق تولید تاثیر گذار و اثر بخش باشد.

جناب آقای مهندس امینی: صداوسیما‌ی مرکز استان در همکاری با خانه صنعت و معدن در خصوص پوشش رسانه ای گرامیداشت روز صنعت و معدن استان خوش درخشیده و از همراهی شما و همکارن متشکریم.

جناب آقای مهندس نراقی: صنعت استان نیازمند نگاه متفاوت صداوسیما نسبت به گذشته به صنعتگران و تولید کنندگان است صداوسیما و تولید کنندگان برنامه های این سازمان نباید دنبال منافع مادی باشند.

سرکار خانم دکتر علیپور: خانه صنعت، معدن و تجارت استان آماده همکاری و افزایش تعاملات با صداوسیما‌ی استان است تا سیمای صنعت استان به بهترین نحو نمایش داده شود.

دکتر صفری: استان آذربایجان شرقی در تمامی زمینه ها از جمله صنعت و معدن تاثیری درحد منطقه و در مواری ملی دارد و بایستی به این موارد پرداخته شود.

دکتر صفری با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر افرایش تولید افزود: تسهیل تولید به غیر از مسئولیت سازمانی وظیفه شرعی خود می‌دانیم.

مدیر کل صداوسیمای مرکز استان: با وجود نهاد های مردمی مانند خانه صنعت، معدن و تجارت امور دولتی تسهیل و روان می‌شود و نبود این نهاد را نمیتوان متصور شد.

و در پایان جلسه با اهدای لوح سپاس و تندیس توسط رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان از دکتر صفری مدیرکل صداوسیما‌ی مرکز استان تقدیر به عمل آمد.

در متن لوح آمده است: میهن عزیزمان، رشد و پیشرفت اقتصادی خویش را مرهون مدیریت و تلاش بزرگانی می داند که با همت و پشتکار بی دریغشان ، در مسیر ترقی و پیشرفت ایران اسلامی، گامی بلند برداشته اند.
فلذا بر خود وظیفه می دانیم از تلاش های بی وقفه جنابعالی و همکاران محترمتان در خصوص پوشش رسانه ای گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن استان تقدیر و تشکر به عمل آوریم. همچنین مراتب قدردانی و تشکر خود از حمایت های بی دریغ جنابعالی از خانه صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی، به عنوان نهاد حافظ حقوق تولیدکنندگان، صنعتگران، فعالان اقتصادی و معدنی را اعلام می داریم. حمایت شما از این مجموعه، موجب دلگرمی ما در مسیر حراست و حفاظت از حقوق تولیدکنندگان استان بوده است .
با سپاس فراوان از جنابعالی ، از درگاه ایزد تعالی توفیق روزافزون در همه عرصه های زندگی را برای شما مسئلت داریم.

درباره ی خانه صنعت و معدن

مطلب پیشنهادی

متقاضیان گاز با ظرفیت ۲۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰ متر مکعب

شرکت گاز استان آذربایجان شرقی مبنی بر واگذاری اشتراک گاز به متقاضی که ظرفیت ایستگاه …