چهارمین نمایشگاه پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت – ۳ الی ۶ دی ماه ۱۳۹۷

احتراماً به استحضار میرساند، با توجه به اهمیت و ضرورت رفع نیازهای فناوری شرکت های تولیدی صنعتی و معدنی درشرایط کنونی و لزوم اتخاذ تدابیر لازم برای عبور از شرایط تحریم و نیز بروزرسانی اطلاعات شرکت های تولیدی در زمینه آخرین دستاوردهای فناوری در رشته های مختلف صنعتی، با پیگیری های مستمر انجمن و موافقت وزارت صنعت، معدن و تجارت،”چهارمین نمایشگاه پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت” همزمان با جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت از ۳ الی ۶ دی ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران توسط انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن برگزار میشود. با عنایت به اینکه نمایشگاه مذکور با حضور مقامات عالی رتبه کشور و همچنین دانشگاه ها، شرکت های دانش بنیان ، سرمایه گذاران و صنعتگران برگزار خواهد شد، فرصت بسیار مناسبی برای ارائه نتایج و دستاوردهای تحقیق و توسعه و نوآوری و زحمات و تلاش های مدیران و کارشناسان شرکت های تولیدی و تجاری در راستای ارتقای صنعت کشور و نیز فرصت مطلوبی برای اعلام نیازهای فناورانه به جامعه علمی و دانشگاهی کشور می باشد. از طرفی با توجه به برنامه ریزی های انجام شده در نظر است ضمن معرفی نیازهای فناوری شرکت های حاضر در نمایشگاه، از طریق اطلاع رسانی نیازها به دانشگاهها و شرکتهای دانش بنیان، زمینه های لازم برای رفع نیازها و حل مشکلات صنعت فراهم شود.

نظر به فرصت ایجادشده، از کلیه علاقمندان دعوت می شود بمنظور حضور فعال در نمایشگاه مذکور با رویکرد معرفی نیازهای پژوهشی و فناوری، از طریق لینک مرتبط با ثبت نام در این رویداد، فرم درخواست غرفه و همچنین فرم اعلام نیاز فناوری را تا تاریخ ۹۷/۰۹/۰۷ تکمیل نمایند.

تلفن هماهنگی: ۵-۸۸۵۵۷۶۸۱-۰۲۱ و ۶۱۱۱۹۹۶۴-۰۲۱

enlightenedشرایط و مقررات حضور در نمایشگاه برای متقاضیان:

* تکمیل فرم درخواست فضای نمایشگاه، دریافت تاییدیه از جانب انجمن و سپس پرداخت هزینه مربوط به تناسب متراژ درخواستی

* پذیرش کامل مقررات و شرایط عمومی نمایشگاه بین المللی تهران

* دارا بودن جواز تاسیس یا پروانه از  وزارت صنعت ،معدن و تجارت و عضویت در انجمن

* فعال بودن در حوزه تحقیق و توسعه و نوآوری

* معرفی و ارائه نیازهای پژوهشی و فناوری صنعت مربوط در قالب فرم مربوط

enlightenedمحدوده شرکت کنندگان:

* انجمن ها و تشکل های صنفی و صنعتی و معدنی

* شرکت های تولیدی صنعتی و معدنی

* شرکت های تجاری و خدماتی

enlightened نکات قابل توجه:

* انجمن ها/ هلدینگ ها یا شرکت هایی که از طریق وب سایت انجمن نسبت به اعلام نیازهای فناوری اقدام نکنند فضای نمایشگاهی تعلق نخواهد گرفت.

* کلیه مجموعه های حاضر در نمایشگاه موظف هستند علاوه بر اعلام نیزا در وب سایت، نیازهای پژوهشی و فناوری خود را بر روی استندهای متحدالشکل (فرمت استندها به اطلاع شرکت کنندگان در نمایشگاه خواهد رسید) در جلوی غرفه به نمایش بگذارند.

* کلیه شرکت کنندگان می توانند درخواست لوح تقدیر برای حضور در نمایشگاه را به انجمن ارائه نمایند.

توجه: درخصوص استند اعلام نیازها، انجمن آمادگی دارد در صورت درخواست شرکت کنندگان، استند را به طور کامل آماده ی تحویل نماید که در این صورت هزینه آماده سازی به صورت مجزا محاسبه خواهد شد.

mail برای دریافت نامه فراخوان حضور در نمایشگاه اینجا را کلیلک کنید.

درباره ی خانه صنعت و معدن

مطلب پیشنهادی

برگزاری پاویون ج.ا.ایران در نمایشگاه بین المللی زیبایی بیوتی اروآسیا ترکیه – استانبول ۲۰۲۴ از …