دیدار نوروزی اعضای هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی با رئیس اداره کل امور مالیاتی استان

دیدار با رئیس سازمان امور مالیاتی استان آذربایجان شرقی

اعضای هیئت مدیره خانه صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان شرقی در جلسه ای که روز.یکشنبه ۱۴ فرورودین ماه در محل سازمان امور مالیاتی استان برگزار گردید.با عیسی اروج زاده رئیس اداره کل امور مالیاتی استان دیدار نموده و آغاز سال ۱۴۰۱ و فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را به وی تبریک و تهنیت عرض نمودند.

رئیس سازمان امور مالیاتی در این جلسه همکاری این سازمان با ستاد تسهیل و رفع موانع تولید را در راستای حل مشکلات.واحدهای تولیدی توصیف نموده و عنوان کرد: این سازمان عزم جدی برای همکاری تنگاتنگ با ستاد تسهیل دارد.
عیسی اروج زاده در این جلسه عنوان کرد: خوشبختانه در رایزنی های انجام شده با سازمان امور مالیاتی کشور مجوزهای لازم در خصوص.بخشودگی جرایم مالیاتی کسب شده است و این سازمان همه تلاش خود را به کار می بندد تا نهایت.همراهی را با واحدهای تولیدی داشته باشد.
اعضای هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان  نیز در این دیدار از همکاری های رئیس اداره کل امور مالیاتی استان قدردانی نموده.و از وی خواستند از مدیران سازمان امور مالیاتی شهرستانها که با تولیدکنندگان و کارآفرینان مساعدت لازم را دارند، تجلیل نماید.همچنین در راستای تحقق شعار «تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین».از سایر مدیران نیز درخواست شود تا همکاری بیشتری با تولیدکنندگان استان داشته باشند.

درباره ی خانه صنعت و معدن

مطلب پیشنهادی

قانون تامین مالی تولید و زیرساخت ها

قانون تامین مالی تولید و زیرساخت ها با این قانون در جلسه علنی مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ …