ثبیت اشتغال اصلی ترین رویکرد جلسات کارگروه تسهیل آذربایجان شرقی است

ثبیت اشتغال اصلی ترین رویکرد جلسات کارگروه تسهیل آذربایجان شرقی است
تثبیت اشتغال اصلی ترین رویکرد جلسات کارگروه تسهیل آذربایجان شرقی است
کمک به ادامه چرخه تولید در واحدهای صنعتی و نهایتا تثبیت اشتغال از اساسی ترین رویکردهای برگزاری جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بشمار می رود .

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی در هشتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ، طرح پیشنهادی دبیرخانه ستاد با عنوان حمایت از اشتغال موجود در منطقه صنعتی کجاآباد مورد تصویب قرار گرفت .

“حسین نجاتی” رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان و دبیر کارگروه با اشاره به اشتغال ۱۰ هزار نفری و صادرات محور بودن تولیدات در این منطقه گفت : با تصویب کارگروه مقرر شد از این پس موارد مربوط به تغییر محصول در پروانه بهره برداری واحدهای تولیدی این منطقه ، بشرط عدم تغییر رده و عدم افزایش سطح فعلی بدون اخذ استعلام از سازمان محیط زیست صادر شود .

وی در خصوص مصوبه دیگر این جلسه افزود : صنایع فلزی قادر به تامین همه قطعات محصول نهایی تولیدی خود نیستند و به ناچار قسمتی از مواد اولیه خود را در اختیار برخی شرکتهای تولید کننده قطعات می گذاشتند که از این پس مقرر شد سازمان صنعت معدن و تجارت استان بر فرآیند واگذاری مواد اولیه به این قبیل واحدها نظارت کافی داشته باشد .

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان همچنین از رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی معدنی در کارگروه تسهیل استان خبرداد .

گفتنی است در هشتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مشکلات ۸ واحد تولیدی ، از جمله ۲ واحد معدنی مورد بررسی قرار گرفت

درباره ی خانه صنعت و معدن

مطلب پیشنهادی

*📌فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی بر عموم مسلمین جهان تسلیت و تعزیت باد.*