تعادل در بازار قند و شکر استان

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت : با تدبیر به موقع مسولان استانی و همکاری اصناف و فروشگاه های زنجیره ای نیاز واحدهای تولیدی و خانوار به این کالای اساسی تامین و تعادل در بازار شکر ایجاد شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی غلامعلی راستی افزود : از ابتدای اسفند ۹۷ تا پایان اردیبهشت ماه سالجاری نیاز سه بخش صنایع تولیدی ، واحدهای صنفی و خانوار به شکر تامین شد .

وی ادامه داد : در حال حاضر نیز فرآیند توزیع میزان قابل توجهی شکر در سطح عرضه آغاز شده و امیدواریم با این اقدام ، نیاز واحدهای تولیدی صنایع غذایی استان بطور کامل رفع شود .

غلامعلی راستی با اشاره به موارد تاثیر گذار در فروکش تلاطم بازار شکر اظهار داشت : تامین به موقع ، استفاده از توان حداکثری اصناف در توزیع و نهایتا انجام بازرسی های مستمر و نظارت بر سطح عرضه ، دست به دست هم داد تا در کمتر از سه ماه وضعیت بازار شکر به حالت عادی برگردد .

وی بار دیگر تاکید کرد : در تامین هیچ کالایی با کمبود روبرو نیستیم و اغلب کالاهای اساسی به وفور و بیش از نیاز وجود دارد که البته سامان دهی عرضه کالا در اولویت قرار دارد .

معاون اموربازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان در پایان مدیریت خرید در حد نیاز از سوی خانوار را از جمله مواردی دانست که در تامین اقلام اساسی نقش دارد .

وی گفت : خرید به موقع و به اندازه کالاهای اساسی از سوی خانوار و مصرف کنندگان ، کمک بسیار مهمی برای تامین کالاهای محسوب می شود .

 

درباره ی خانه صنعت و معدن

مطلب پیشنهادی

پاویون جمهوری اسلامی ایران در کشور عراق

  دانلود فایل نامه