بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی در مسکو

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی در مسکو

شرکت توسعه نمایشگاهی اوژن مفتخر است که به عنوان نماینده انحصاری فروش شرکت برگزار کننده  ITE Group  در ایران، از آن شرکت محترم جهت مشارکت در این نمایشگاه دعوت به عمل آورد.

عنوان نمایشگاه: بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی مسکو(World Food Moscow)
تاریخ برگزاری:۱۲ الی ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۶ ( برابر با ۲۲ الی ۲۵ شهریور۱۳۹۵)
محل برگزاری: مرکز نمایشگاه های بین المللی مسکو (Moscow  Expocentre)
برگزارکننده: شرکت بریتانیایی ITE شعبه روسیه

این نمایشگاه با سابقه ۲۴ سال برگزاری مستمر، موقعیت خود را به عنوان مهمترین و تأثیر گذارترین نمایشگاه صنایع غذایی در آسیا ثبت نموده است و بهترین پلتفرم برای تحقیقات بازار، دادوستد کالا، توسعه کسب و کار و تقویت موقعیت خود در منطقه می باشد و تقریباً تبدیل به مرکزی برای گرد همایی بزرگان صنعت مواد غذایی در سطح جهانی شده است. این نمایشگاه در یازده بخش اصلی فعالیت می نماید و بازدید کنندگان و صاحبان صنایع به راحتی می توانند با صنایع مرتبط مواد غذایی از نزدیک آشنا شوند و ارتباط برقرار نمایند. اطلاعات دوره قبل نمایشگاه به شرح ذیل می باشد:
۱۵۲۲ غرفه دار از ۶۲ کشور                ۳۰۹۸۱ بازدیدکننده             ۱۳ حوزه فعالیت

گروه ITE مجری برگزاری این نمایشگاه می باشد که سالانه ۲۳۰ نمایشگاه و کنفرانس را در دوازده کشور مختلف (روسیه، اکراین، هند، قزاقستان،آذربایجان، ترکیه و ازبکستان و…..) با هدف ترویج فرصت های تجاری برگزار می کند.
با توجه به تجربه موفق فروش گسترده شرکتهای ایرانی در سال گذشته در مسکو و لزوم حضور پر رنگ ایران در بازار مستعد فوق پیشنهاد می شود شما نیز در کنار سایر غرفه داران در نمایشگاه فوق حضور شایسته ای داشته باشید. غرفه داران این نمایشگاه درسال گذشته از ۶۲ کشور مختلف بودند که پاویون جمهوری اسلامی ایران یکی از موفق ترین کشور ها در نمایشگاه بوده است

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر کارشناس امور ثبت نام با خانم رعنا رمضی به شماره تلفن ۰۹۱۲۸۳۵۵۰۲۲و۰۹۱۲۰۲۶۰۶۴۸ تماس حاصل نمایید

دانلود فایل

 

درباره ی خانه صنعت و معدن

مطلب پیشنهادی

برگزاری پاویون ج.ا.ایران در نمایشگاه بین المللی زیبایی بیوتی اروآسیا ترکیه – استانبول ۲۰۲۴ از …