دیدار نوروزی اعضای هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی با رئیس اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی؛ افزایش ۵۷ درصدی حقوق به زیان کارگران و کارفرمایان است.

افزایش 57 درصدی حقوقرئیس اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی

 

هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی در جلسه ای که روز یکشنبه ۲۱ فرورودین ماه در محل.اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی برگزار گردید با حسین فتحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان دیدار نموده،.شروع سال جدید و حلول ماه مبارک رمضان را به وی تبریک گفتند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این دیدار با اشاره به اینکه سال گذشته استان به ۱۵ هزار نفر.نیروی کار نیاز داشت که خوشبختانه ۱۶ هزار نفر جذب بازار کار شدند، گفت: در سال جاری استان.به ۴۵ هزار نیروی کار نیاز دارد که تلاش خواهیم کرد با اشتغالزایی برای این تعداد به رونق بیشتر بخش صنعت و معدن کمک کنیم.افزایش ۵۷ درصدی حقوق
هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی نیز در این دیدار، افزایش ۵۷ درصدی حقوق در سال جاری را به زیان کارگران و کارفرمایان توصیف نموده و افزودند: این تصمیم باعث تورم افسارگسیخته ای در کشور خواهد شد که در نهایت کارگران را نیز از ثمرات این افزایش حقوق بی بهره خواهد کرد. مساله دیگری که در این خصوص مورد سوال است جایگاه دولت در اجرای این تصمیم می باشد. چرا که در حال حاضر بار اصلی این افزایش حقوق بر دوش کارفرمایان است که می تواند صدمات جبران ناپذیری بر بخش تولید و اشتغال در کشور وارد نماید.
در پایان این دیدار به پاس قدردانی از تلاش هابی بی وقفه حسین فتحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در جهت حمایت از بخش صنعت و معدن، لوح تقدیری از طرف معاونت استانداری توسط ریاست هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی به وی اهدا گردید.

 

درباره ی خانه صنعت و معدن

مطلب پیشنهادی

قانون تامین مالی تولید و زیرساخت ها

قانون تامین مالی تولید و زیرساخت ها با این قانون در جلسه علنی مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ …